با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

رونمایی از کتاب مفاخر شهر یزد در هفته گردشگری

رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی از رونمایی از کتاب مفاخر شهر یزد در هفته گردشگری خبر داد.

«بی بی فاطمه حقیرالسادات» رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و روابط بین‌الملل شورای اسلامی شهر یزد در این باره گفت:

کتاب مفاخر یزد با هدف شناخت مفاخر این شهر توسط بخش مدیریت گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تهیه و در این کمیسیون رونمایی شد.

وی افزود:

کتاب مفاخر یزد به 110 نفر از مفاخر معروف و آشنایی با تاریخ و سیره بزرگان شهر یزد اختصاص پیدا کرده و همچنین مطالبی از برخی امامزادگان، عالمان، شهیدان، دانشمندان، خیران، معماران مطرح، خوشنویسان و صاحبان مشاغل در این کتاب اشاره شده‌ است.

حقیرالسادات در ادامه به حضور مسئولان کمیته‌های گردشگری یزد در این نشست کمیسیون اشاره و عنوان کرد:

بخشی از درخواست‌های مسئولین کمیته ها عدم أخذ عوارض و مالیات‌های خاص شهرداری از فعالان گردشگری بود.

وی ادامه داد:

بارگذاری تولید محتوای مناسب گردشگری جهت معرفی شهر یزد، تعریف مسیر و پارکینگ هوشمند گردشگری، برگزاری برنامه های مشترک با بهزیستی در حوزه سالمندان، توجه ویژه به کمپ های کویری یزد، برگزاری جشنواره خرید برای گردشگران و به طور کلی حمایت و تبلیغ شورا و شهرداری در زمینه گردشگری از درخواست های مسئولین کمیته ها در راستای رونق گردشگری شهر یزد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، این عضو شورا در پایان بیان کرد:

مقرر شد کمیته‌های گردشگری طرح و پیشنهادات خود را با هدف توسعه گردشگری شهر یزد در کمیسیون گردشگری ارائه دهند و در صورت تصویب به سازمان فرهنگی ارجاع شود و با اختصاص بودجه در سال جدید اجرا شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا