اخبار گردشگری

غافلگیر شدن گردشگران از برف بهاری خلخال

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال از غافلگیر شدن گردشگران از برف بهاری خلخال خبر داد.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به بارش سنگین برف همراه با کولاک در جاده‌های خلخال به پونل و همچنین خلخال به آسالم، به رانندگان توصیه کرد در صورتی که قصد تردد در این مسیرها را دارند، حتما تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

عباس حقی اظهار کرد:

به علت بارش برف همراه با کولاک شب گذشته در این منطقه، محور ارتباطی تازه بازگشایی شده خلخال به پونل مجدداً برای ساعاتی مسدود شد.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال اضافه کرد:

هم اکنون محور ارتباطی خلخال به اسالم و گردنه سخت گذر الماس واقع در این محور برف روبی و بازگشایی شده و تردد خودروها در این محور جریان دارد.

حقی گفت:

تلاش راهداران برای بازگشایی محور خلخال به پونل هم اکنون در حال جریان است و از مسافرین این جاده درخواست می‌شود تا زمان بازگشایی کامل این محور از تردد در این جاده پرهیز کنند.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده خلخال گفت:

ارتفاع برف در محورهای ارتباطی مشترک خلخال با گیلان بیش از 50 سانتی‌متر بوده و همین امر موجب گرفتاری مسافرین و گردشگران در حال تردد در این محورهای خلخال پونل و خلخال و آسالم در طول شب گذشته و بامداد امروز شد.

مسئول عملیات و امداد نجات جمعیت هلال احمر خلخال نیز از امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک بهاری گردنه الماس و جاده خلخال به پونل خبر داد.

روح الله علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا از تلاش امدادگران در گردنه الماس برای کمک به خودروهای گرفتار در برف و کولاک جاده خلخال به اسالم و خلخال به پونل خبر داد و اظهار کرد:

ارتفاع برف در گردنه الماس و در این موقع از فصل سال قابل توجه بوده و همین امر موجب لغزندگی جاده و گرفتاری مسافران در جاده شد.

مسئول امداد نجات جمعیت هلال احمر خلخال با بیان اینکه چهار تیم عملیاتی آماده امداد رسانی در محورهای ارتباطی مشترک خلخال با گیلان در حال فعالیت هستند هستند، گفت:

در طول شب گذشته و پیش از ظهر امروز به رانندگان و سرنشینان ده‌ها خودرو گرفتار در برف و کولاک گردنه الماس امدادرسانی شد و این خودروها به مسیر خود هدایت شدند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا