اخبار گردشگری

تعلیق فعالیت سه دفتر خدمات مسافرتی در اردبیل

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، از تعلیق فعالیت سه دفتر خدمات مسافرتی در اردبیل خبر داد.

یحیی نجارقابل بیان کرد:

امروز 10 پرونده دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در کمیته نظارت بر این دفاتر بررسی شد و با توجه به تخلفات صورت گرفته از جمله عدم تمدید پروانه فعالیت، مجوز سه دفتر به حالت تعلیق درآمد.

وی افزود:

همچنین در خصوص 2 دفتر خدمات مسافرتی که در حال تعلیق بودند، با توجه به اصلاح ایرادات و دریافت پروانه بهره‌برداری، نسبت به رفع تعلیق آنها اقدام شد و پرونده 2 درخواست تاسیس دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری دیگر نیز در این جلسه بررسی شد.

او در پایان اظهارات خود درباره تعلیق فعالیت سه دفتر خدمات مسافرتی در اردبیل، به مسئولیت دفاتر در برگزاری تورهای طبیعت‌گردی و لزوم رعایت قوانین مربوطه اشاره کرد و گفت:

رعایت مفاد آیین‌نامه نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری برای همه دفاتر دارای مجوز بند ب الزامی است و در صورت عدم رعایت طبق قانون برخورد لازم انجام می‌شود.

طبق اعلام انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، استان اردبیل 65 آژانس مسافرتی و گردشگری مجوزدار در این استان دارد که همه آن‌ها برای معرفی جاهای دیدنی اردبیل به گردشگران داخلی و خارجی و برگزاری تورهای گردشگری فعالیت می‌کنند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
خبرگزاری ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا