با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

تخریب کشتی گردشگری پانیک بابلسر

خبر تخریب کشتی گردشگری پانیک بابلسر در شبانه‌روز گذشته فضای مجازی را پر کرده و این کشتی گردشگری، پس از سال‌ها لنگرگیری در محدوده شهر بابلسر، تخریب شد.

به گزارش گردشی تاپ به نقل از ایرنا، کشتی تفریحی گردشگری پانیک که سال‌ها در بستر رودخانه بابلرود در محدوده شهر بابلسر لنگر انداخته بود، در حال تخریب و جمع‌آوری است.

کشتی تفریحی گردشگری پانیک که دارای یک سازه بتنی به مساحت یک هزار و 800 متر مربع است، از سال 1381 فعالیت خود را به در قالب رستوران جهت پذیرایی از مسافران و گردشگران بابلسر آغاز کرد.

خبر تخریب کشتی گردشگری پانیک بابلسر در 24 ساعت گذشته به سرعت در فضای مجازی دست به دست می‌شود و شهروندان جویای علت تخریب این کشتی تفریحی هستند.

در این وادی به نظر می‌رسد که طبق توافقی که شهرداری و شورای اسلامی شهر بابلسر با مالک این کشتی انجام داده‌اند در راستای لایروبی فنی رودخانه بابلرود این کشتی در حال تخریب و جمع آوری است.

مجید صیادیان شهردار بابلسر در حاشیه تخریب این کشتی در جمع خبرنگاران بیان داشت:

در راستای برنامه‌های پیش‌بینی شده شورای اسلامی شهر و شهرداری بابلسر جهت لایروبی بابلرود این کشتی تفریحی در داخل رودخانه با موافقت مالک آن تخریب و جمع آوری می‌شود.

شهردار بابلسر ادامه داد:

مالک این کشتی بدون دریافت مبلغی موافقت کرد که این کشتی تفریحی از سطح رودخانه بابلرود جمع‌آوری شود.

وی بیان کرد:

این کشتی تفریحی به مساحت یک هزار و 800 متر مربع با سازه بتنی در سطح رودخانه بابلرود لنگر انداخته بود که جمع‌آوری آن یک مطالبه چند ساله بود.

این مقام مسئول ادامه داد:

لایروبی رودخانه بابلرود در محدوده بابلسر با اعتبار 250 میلیارد ریال در حال انجام می‌باشد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا