اخبار گردشگری

استانداردسازی واحدهای اقامتی کرمان

استانداردسازی واحدهای اقامتی کرمان در سال‌های گذشته یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان بود؛ برنامه‌ای که فاز عملیاتی آن در سال 1401 آغاز شد و در نهایت 120 واحد اقامتی و پذیرایی استانداردسازی شد. اظهارات مدیرکل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان (جناب آقای فعالی) درباره استانداردسازی واحدهای اقامتی کرمان به شرح زیر می‌باشد:

استانداردسازی 120 واحد اقامتی و پذیرایی استان کرمان با همکاری شرکت هفتواد کویر به پایان رسیده که این واحدها شامل هتل‌های قدیمی، سفره‌خانه، مهمانپذیر و هتل‌آپارتمان می‌شود. همچنین فاز دوم این طرح در سال 1402 آغاز خواهد شد که طی آن اقامتگاه‌های بوم‌گردی و سنتی این استان هدف اصلی هستند.

فعالی در 25 دی ماه چنین گفت: طرح استانداردسازی واحدهای اقامتی کرمان با هدف ارتقا کیفیت خدمات به گردشگران عزیز طرح‌ریزی شد که در این امر بسیار موفق عمل کرد. پس از ایام کرونا، دوباره شاهد حضور گردشگران در استان هستیم و پیش‌بینی می‌شود که نوروز پیش رو جمعیت زیادی برای بازدید از جاهای دیدنی کرمان بیایند؛ امیدواریم میزبان خوبی برای مردم و گردشگران باشیم.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 4 تعداد کل امتیازات 2

رتبه صفحه شما:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا