اخبار گردشگری

بازدید از موزه انقلاب اسلامی در 11 اسفند رایگان شد

باتوجه به فرارسیدن ایام انتخابات و سهولت مردم تهران در مشارکت حداکثری، بازدید از موزه انقلاب اسلامی در 11 اسفند رایگان شد.

به گزارش ایسنا،علیرضا عسگری مدیر روابط عمومی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت:

با توجه به فرارسیدن ایام انتخابات و سهولت مردم تهران در مشارکت حداکثری، این موزه به عنوان یکی از شعبات اخذ رأی انتخابات 11 اسفند در نظر گرفته شده است.

عسگری با اشاره به اینکه مساجد به‌عنوان پایگاه‌های اصلی فعالیت های دینی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی همواره مورد توجه بوده است اظهار کرد:

مساجد و حسینیه‌ها از مکان های مذهبی مقدس در فرهنگ دینی ماست و از سوی دیگر حضور در انتخابات امری مقدس است، بر همین اساس، مسجد جامع خرمشهر با توجه به امکانات دسترسی و جذابیت‌های گردشگری، از بهترین مکان‌های حضور پرشور و حداکثری مردم تهران در انتخابات محسوب می‌شود.

وی افزود:

برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت و حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، بازدید از مجموعه موزه در روز جمعه ۱۱ اسفندماه رایگان خواهد بود و هموطنان می‌توانند ضمن بازدید از این مجموعه ملی در پایان بازدید با حضور در مسجد جامع خرمشهر موزه به نمایندگان مدنظرشان را انتخاب کنند.

عسگری در پایان گفت:

حضور پرشکوه مردم پای صندوق‌های رأی سبب می‌شود تا نمایندگانی از دل مردم به مجلس راه پیدا کنند و مجلسی تشکیل خواهد شد که برآیند افکار عمومی جامعه است.

هموطنان می‌توانند برای حضور در پای صندوق‌های رأی به مسجد جامع خرمشهر موزه به نشانی:

میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مراجعه کنند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا