با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

هفته گردشگری با انواع جشنواره ها و رویدادها

معاون گردشگری استان همدان از هفته گردشگری با انواع جشنواره ها و رویدادها از پنجم تا 11 مهرماه خبر داد.

علی خاکسار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری رویدادها و برنامه‌های متعدد در شهرها و روستاهای استان همدان به مناسبت هفته گردشگری اظهار کرد:

همایش بزرگ پاسداشت روز جهانی جهانگردی با حضور مقامات و مدیران ارشد ملی و استانی برگزار می‌شود.

وی افزود:

افتتاح یک واحد سفره‌خانه سنتی و هفت دفتر خدمات مسافرتی جهانگردی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با نگاه به شعار سال گردشگری “گردشگری و سرمایه‌گذاری‌های سبز” و چند جشنواره در حوزه گردشگری کشاورزی از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در همدان است.

خاکسار خاطرنشان کرد:

جشنواره گردو تکانی در شهر سرکانِ شهرستان تویسرکان در روز 6 مهرماه، جشنواره شیره‌پزی انگور در روستای ازناوله ملایر 6 و 7 مهرماه و جشنواره آلو در روستای حیدره قاضی‌خان شهرستان بهار 7 مهرماه برگزار می‌شود.

معاون گردشگری همدان با اشاره به سایر برنامه‌ها بیان کرد:

جشنواره گلرنگ در روستای قباق‌تپه شهرستان کبودرآهنگ 8 مهرماه، جشنواره رازیانه در روستای سلطان‌آباد شهرستان رزن 9 مهرماه و جشنواره سیب در روستاهای کوهانی و جهان‌آباد شهرستان نهاوند 10 مهرماه برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد:

جشنواره خوشه برتر در روستای جوزان شهرستان ملایر 11 مهرماه و جشنواره بادام و محصولات باغی در روستای علی‌آباد دمق شهرستان ملایر 13 مهرماه برگزار می‌شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا