با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

هشتمین نمایشگاه صنایع دستی غرب کشور در سنندج

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان از برگزاری هشتمین نمایشگاه صنایع دستی غرب کشور در سنندج در تاریخ 16 تا 21 مهرماه خبر داد.

به گزارش ایرنا، منصور مهرزاد روز شنبه در جمع خبرنگاران استان کردستان در سنندج اظهار کرد:

هشتمین نمایشگاه منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب کشور با حضور هنرمندان استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، ایلام و زنجان به مدت یک‌هفته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی در شهرستان سنندج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه علاوه بر برپایی بیش از 60 غرفه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، غرفه‌هایی به ارائه غذاهای محلی نیز اختصاص می‌یابد، افزود:

برگزاری اولین جشنواره موسیقی اقوام ایران زمین در سنندج و برگزاری جشنواره سوغات و هدایا از جمله برنامه‌های جنبی هشتمین نمایشگاه منطقه‌ای صنایع‌دستی در استان است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان یادآور شد:

برگزاری چنین نمایشگاهی فرصت مناسبی برای هنرمندان فراهم می‌کند تا ضمن عرضه محصولات خود با هنرمندان سایر استان‌ها نیز تعامل داشته و از تجربیات آنها استفاده کنند.

در حال حاضر 25 هزار نفر صنعتگر فعال دارای مجوز در 45 رشته صنایع‌دستی در استان کردستان مشغول به فعالیت هستند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا