اخبار گردشگری

از رالی تور گردشگری خانوادگی تهران – ساری جا نمانید

رالی تور گردشگری خانوادگی تهران – ساری، توسط کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شعار ما با طبیعتیم برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی تور تفریحی روز پنج شنبه 9 شهریور ماه 1402 با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست و همچنین معرفی مسیرهای جدید گردشگری در ایران، از مجموعه اراضی عباس آباد در تهران به مقصد ساری آغاز می‌شود.

مهلت ثبت نام در رالی تور گردشگری تهران – ساری تا پایان روز یکشنبه 5 شهریور خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند در زمان تعیین شده به نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally مراجعه و فرم های مربوطه را تکمیل کنند.

رالی تور گردشگری تهران – ساری روز جمعه 10 شهریور ماه با معرفی برگزیدگان در منطقه بادله ساری به پایان خواهد رسید.

از آنجایی که این رالی، یک رویداد گردشگری شناخته می‌شود، ملاک انتخاب برترین‌ها، کمترین امتیاز منفی ثبت شده توسط داوران مستقر در ایستگاه‌های کنترل، میزان رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت‌کنندگان در موقعیت‌های مختلف، شیوه نقشه‌خوانی و مهارت مسیریابی و محاسبات دقیق به منظور رسیدن به موقع به ایستگاه‌ها و غیره خواهد بود.

علاقه‌مندان به شرکت در فعالیت‌های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به آدرس www.taci.ir مراجعه کنند.

اگر علاقه‌مند به ثبت‌نام و شرکت در رالی تور گردشگری خانوادگی تهران – ساری، پیشنهاد می‌کنیم که سریع‌تر اقدام کنید و ثبت‌نام خود را در این رویداد هیجان‌انگیز انجام دهید.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا