اخبار گردشگری

راه اندازی مجدد قطارهای تندرو یزد به تهران

مشاور و دستیار ویژه استاندار یزد از راه اندازی مجدد قطارهای تندرو یزد به تهران خبر داد.

احمد آخوندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:

تعدادی زیادی از اقشار مختلف مردم از حذف خط سریع قطارهای یزد به تهران و بالعکس گلایه مند بودند، لذا پیگیری مدام برای برقراری این خطوط انجام شد که خوشبختانه نتیجه بخش بود.

وی ادامه داد:

البته این قطارها به دلیل مشکلات فنی از مسیر خارج شده بود که با پیگیری‌های استاندار و تامین اعتبار، تعمیر آن‌ها انجام و با پایان یافتن تعمیرات برای تایید فنی توسط شرکت رجا اقدام شده است و امیدواریم تا پایان آذرماه یا اوایل دیماه دوباره در مسیر یزد به تهران و بالعکس قرار گرفته و مردم از آن استفاده خواهند کرد.

مشاور و دستیار ویژه استاندار یزد گفت:

خوشبختانه در راستای تکمیل زنجیره حمل و نقل استان، پروازهای بین المللی هواپیمایی یزد ایر با سفر به کشور ترکیه آغاز شد و 2 پرواز به مقصد استانبول اواخر آبان ماه اتفاق افتاد و در مورد شرکت های یزد ریل و یزد سیر نیز به صورت ویژه در حال پیگیری هستیم تا این خواسته به حق مردم انجام شود.

آخوندی اظهار داشت:

افزایش و تقویت زیرساخت های حمل و نقل عمومی استان یزد جهت رفاه مردم و رونق گردشگری بسیار ضروری است و به صورت ویژه با دستور استاندار یزد کلیه مسائل مرتبط با شرکت های حمل و نقل یزد ریل و یزد سیر در حال پیگیری است و به زودی خبرهای خوبی را به مردم دارالعباده یزد اعلام خواهیم کرد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا