با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

بازگشایی پیست اسکی خوشاکو ارومیه

فرماندار ارومیه از بازگشایی پیست اسکی خوشاکو ارومیه در هفته جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، غلامحسین عماری فرماندار ارومیه اظهار داشت:

برنامه ریزی برای برگزاری مراسم‌های نشاط آفرین در سطح جامعه بخصوص برای جوانان و دانش آموزان لازم است.

وی افزود:

جوانان سرمایه کشور بوده و استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و علمی را از شاخصه‌های برتر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار شهرستان ارومیه با بیان اینکه می‌توان از ظرفیت رسانه ملی برای امید بخشی بین جوانان و با استفاده از میز گردها و همایش‌هایی در ایام دهه فجر استفاده کرد، گفت:

از این فرصت می‌توان جهت شناسایی و احصای مهمترین خواسته‌های جوانان و انتظارات خود از نمایندگان استفاده کرد و از نظرات جوانان بهره برد.

عماری ادامه داد:

می‌توان از جوانان مؤثر و موفق در حوزه‌های علمی و ورزشی و سیاسی در ادارات مختلف در قالب روز جوان تجلیل کرد.

وی با اشاره به انتخابات از رسانه ملی خواست تا برنامه‌هایی از جوانانی که امسال رأی اولی هستند و اولین تجربه حضور در پای صندوق‌های رأی دارند تهیه و به طور ویژه پرداخت کند.

عماری عنوان کرد:

شهرستان ارومیه دارای ظرفیت‌های مهم گردشگری بوده و میزبان ورزشکاران حوزه اسکی در فصل زمستان است و امیدواریم تا روزهای پایانی هفته آینده آماده سازی فضا و محل پیست اسکی خوشاکو به پایان رسیده و این پیست برای اولین بار امسال روز پنج شنبه و جمعه هفته آینده آماده استقبال از ورزش دوستان و علاقمندان باشد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا