اخبار گردشگری

کاشان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران حضور پیدا کرد

حجت‌الله ناصحی‌پور از حضور کاشان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به‌منظور معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه های گردشگری کاشان خبر داد.

معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کاشان در این خصوص اظهار کرد:

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران بزرگترین رویداد گردشگری در ابعاد بین‌المللی است که هرسال در بهمن‌ماه برگزار می‌شود و حضور در این نمایشگاه می‌تواند نقطه عطفی برای گردشگری ایران و کاشان باشد.

او اضافه کرد:

حضور در این رویداد مهم گردشگری نیازمند تعامل دستگاه‌های اجرایی است و در غرفه کاشان قابلیت‌های گردشگری منطقه فرهنگی کاشان با همکاری شهرداری‌های کاشان، قمصر و نیاسر و با مشارکت بخش خصوصی نمایش داده خواهد شد.

ناصحی‌پور همچنین یادآور شد:

معرفی جاذبه‌های گردشگری منطقه فرهنگی کاشان، معرفی روستاهای مهم گردشگری، ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری و معرفی تاسیسات گردشگری از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این نمایشگاه خواهد بود.

وی در خصوص حضور کاشان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خاطرنشان کرد:

برپایی نمایشگاه‌ها، یک رویداد فرهنگی است که با تجمیع ظرفیت‌های صنعت گردشگری و به منظور استفاده بهینه از منابع موجود برگزار می‌شود و یک راهکار موثر برای بازاریابی و تعامل عرضه‌کنندگان، متقاضیان و مصرف‌کنندگان است و برای ارائه خلاقیت‌ها و نوآوری‌های صنعت گردشگری ایفای نقش می‌کنند.

معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کاشان در ادامه عنوان کرد:

همه‌گیری بیماری کرونا در سه سال گذشته، گردشگری کشور را با رکود قابل توجهی روبرو کرد و برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها می‌تواند در جذب و مدت ماندگاری گردشگر کمک شایانی کند.

او ادامه داد:

منطقه فرهنگی کاشان با بیش از 1700 اثر تاریخی شناسایی شده و سه اثر ثبت جهانی، یکی از مقاصد گردشگر پذیر است که بیش از دو میلیون گردشگر داخلی و خارجی را پذیرایی می‌کند. حضور کاشان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران می‌تواند این حوزه را در شهرستان تقویت کند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا