اخبار گردشگری

بهسازی محور ابوزید آباد – فخره اصفهان

سرپرست اداره نگهداری راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان از بهسازی محور ابوزید آباد – فخره اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی پورکاظمی در حاشیه بازدید از اتمام پروژه بهسازی و آسفالت حفاظتی محورهای شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان اظهار داشت:

در راستای نگهداری راه‌ها با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال بهسازی و آسفالت حفاظتی در محورهای ابوزید آباد به‌سمت آران و بیدگل – فخره به‌سمت کاشان به طول 10/400 کیلومتر روکش آسفالت به اتمام رسیده است.

سرپرست اداره نگهداری راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان در ادامه به ترافیک بالای این محور و یکی از نقاط پرحادثه اشاره کرد و افزود:

با توجه به تردد کامیون‌های سنگین با وجود معادن و خرابی شدید آسفالت و همچنین منطقه گردشگری این محور پرتردد است که در پی درخواست‌های مردمی آسفالت حفاظتی محور فوق در دستور کار این اداره قرار دارد.

پورکاظمی خاطر نشان کرد:

بهسازی و روکش آسفالت حفاظتی از ابوزید آباد به‌سمت فخره باند رفت توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام گرفته و باند برگشت از فخره به ابوزید آباد توسط راه و شهرسازی در حال انجام است.

شهرستان آران و بیدگل با مساحت 2573 کیلومتر مربع در جنوب غربی کویر مرکزی ایران واقع شده است. این شهر که یکی از شهرهای شمالی استان اصفهان است از شرق به شهرستان اردستان، از غرب به شهرستان کاشان، از جنوب به شهرستان نطنز و از شمال به استان‌های سمنان و قم و دریاچه نمک منتهی می‌شود.‌

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا