با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

اجرای طرح سفر کارت در کردستان برای اولین بار

رئیس اداره نظارت و ارزیابی خدمات و دفاتر گردشگری اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری کردستان از اجرای طرح سفر کارت در کردستان برای اولین بار خبر داد.

تیمور خالدی امروز (19 مهر) در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و فعالان بخش خصوصی استان برگزار شد، اظهار کرد:

علاقه مندان به مسافرت و گردش از این پس می‌توانند در قالب سفر کارت، برای انجام سفرهای خود وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

رئیس اداره نظارت و ارزیابی خدمات و دفاتر گردشگری کردستان اظهار کرد: هم‌اکنون هماهنگی و عقد قرارداد میان دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری با بانک قرض الحسنه مهر ایران در حال انجام است که به زودی نهایی خواهد شد.

وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد شور و نشاط اجتماعی، رونق بیشتر سفر و ایجاد محرک در حوزه گردشگری عنوان کرد و افزود: زمانی که یک گردشگر قصد سفر دارد، باید به دفاتر گردشگری طرف قرارداد با بانک مهر ایران مراجعه کرده و او را به این بانک معرفی ‌کنند.

خالدی یادآور شد: پرداخت این تسهیلات به دو شکل سفر کارت و حمایتی است که تا سقف 100 میلیون تومان به گردشگران داده می‌شود و نحوه بازپرداخت آن هم به‌صورت 6 ماهه و 20 ماهه با نرخ سود 4 درصد است.

رئیس اداره نظارت و ارزیابی خدمات و دفاتر گردشگری کردستان بیان کرد: بانک طرف قرارداد هم ظرف مدت 5 روز به درخواست گردشگر متقاضی دریافت این تسهیلات پاسخ می‌دهد.

 وی اظهار کرد: هم‌اکنون 59 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان به‌صورت مستمر در حال ارائه خدمات به متقاضیان و گردشگران داخلی و خارجی هستند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا