اخبار گردشگری

برگزاری سومین جشنواره گردشگری در بوشهر

 دبیر جشنواره گردشگری بوشهر از برگزاری سومین جشنواره گردشگری در بوشهر در دهکده گردشگری و ساحل پارک شغاب این شهر خبر داد.

به گزارش ایرنا، ایمان محمدی باغملایی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری سومین جشنواره گردشگری بوشهر اظهار کرد:

این جشنواره گردشگری بوشهر به همت و تلاش فعالان حوزه گردشگری، خانه مشارکت های مردمی سلامت شهرستان بوشهر، هیات قایقرانی و هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان بوشهر، هیات ورزش های همگانی و تور راهنمای گردشگری و صنعتگران صنایع دستی با حمایت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر برگزار می شود.

وی افزود:

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد شور و نشاط بین شهروندان و ارتقا سطح کیفی برنامه های گردشگری و همچنین معرفی توانمندی های حوزه گردشگری این استان است.

دبیر سومین جشنواره گردشگری بوشهر عنوان کرد:

این جشنواره به مناسبت فرارسیدن روز جهانی گردشگری با شعار ملی «گردشگری و سرمایه‌ گذاری سبز» در هفته بزرگداشت گردشگری بصورت خودجوش و مردمی اجرا می شود.

محمدی باغملایی با بیان اینکه به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد، بیان کرد:

در روز اول اجرای این جشنواره از ساعت 15 لغایت 19 برنامه های کارگاه آموزشی پدل برد، کارگاه آموزشی دراگون بوت، قایق سواری گشت کشتی دریایی آلباتروس، ماشووه سواری، ایستگاه سلامت و تندرستی، مسابقه ماهیگیری، مسابقه پرواز بادبادک‌ها، مسابقه و کارگاه عکاسی، بازارچه صنایع دستی، بازارچه اغزی‌های محلی، جت اسکی اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد:

در روز دوم این جشنواره از ساعت 15 الی 20 نیز برنامه های نمایشگاه نقاشی رسول غریبی، ایستگاه سلامت و تندرستی، بازارچه صنایع دستی، بازارچه اغذیه‌های محلی، گشت دریایی کشتی آلباتروس، کارگاه ساخت ماکت لنج، کارگاه ساخت دمام، مسابقه و کارگاه عکاسی، مسابقه پرواز بادبادک‌ها، مسابقه والیبال ساحلی، مسابقات ورزش‌های همگانی، مسابقه نخود و غذای محلی اجرا می شود.

دبیر سومین جشنواره گردشگری بوشهر ضمن تقدیر از فعالان حوزه گردشگری و ورزشی که دغدغه اجرای برنامه های فرهنگی و گردشگری را داشته اند و به صورت خودجوش در این جشنواره شرکت کرده اند، بیان کرد:

امیدواریم با توان و دلسوزی این فرهیختگان، این طرح خودجوش و مردمی تداوم داشته باشد و بتوانیم با کیفیت هر چه تمام تر، مدت زمان بیشتر و مشارکت سایر دغدغه مندان در سالهای آینده نیز برگزار کنیم.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا