اخبار گردشگری

طرح هادی در 65 روستای چرداول اجرا می شود

به گفته فرماندار شهرستان چرداول، طرح هادی در 65 روستای چرداول اجرا می شود.

علی محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان داشت:

اجرای 8 پروژه شامل توسعه و تکمیل فضاهای ورزشی آموزشی در شهرستان از جمله مدرسه 6 کلاسه آسمان‌آباد، مدرسه یک کلاسه روستای دره‌چپی، زیرساخت گردشگری روستای هدف زنجیره علیا، زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال زیرتنگ بیجنوند و گازرسانی به روستای دره‌چپی با مبلغ 120 میلیارد ریال از اهم این پروژه‌هاست.

وی افزود:

پیگیری اجرایی شدن سد چناره با تجهیز کارگاه، ایجاد زیرساخت‌های لازم اولیه، جاده دسترسی، تونل انحرافی و شروع به کار اولیه پروژه با مبلغ 1 هزار و 20 میلیارد ریال و احداث ساختمان‌های بخشداری شباب و زاگرس با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال از دیگر اقدامات حوزه شهری است.

محمدی خاطرنشان کرد:

اجرای 6 پروژه محرومیت‌زدایی شامل مدرسه روستای کله‌قتار سفلی، دبستان روستای میوله، مدرسه روستای بردبل، آبرسانی به روستای شله‌کش و طرح آبخیزداری روستای جوب‌سرخ با اعتباری بالغ بر 114 میلیارد ریال‌، اجرای 7 طرح و پروژه در روستاهای شهرستان حاصل از ارزش افزوده با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در حوزه بنیاد مسکن از دیگر طرح‌های اجرا شده در حوزه روستایی است.

وی ادامه داد:

در قالب اجرای طرح تفضیلی شامل آبرسانی، توسعه فضای سبز عمومی و احداث سیل‌بند و توسعه اصلاح شبکه معابر شهری و با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد و 750 میلیون تومان در سطح شهرستان از اقدات انجام شده در حوزه شهری است

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا