با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

گردشگری سنگاپور از رکود عبور کرد

پایان رکود گردشگری سنگاپور؛ شمار گردشگران خارجی که در سال 2022 برای بازدید از جاهای دیدنی سنگاپور به این کشور رفته بودند، از پیش‌بینی‌ها سبقت گرفت و رکود گردشگری این کشور که به علت شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود از بین رفت.

به نقل از رویترز، مقامات حوزه گردشگری سنگاپور اعلام کردند:

با توجه به آمارهای مربوط به گردشگران خارجی سال 2021 این کشور، انتظار می‌رود شرایط صنعت گردشگری سنگاپور تا سال آینده به وضعیت پیش از همه‌گیری کرونا بازگردد. سنگاپور سال گذشته میلادی 6.3 میلیون گردشگر جذب کرد که این آمار از پیش‌بینی «هیأت گردشگری سنگاپور» (STB) نیز فراتر رفت؛ سنگاپور پیش‌بینی کرده بود شمار گردشگران خارجی این کشور در سال 2022 به 4 تا 6 میلیون نفر برسد، سود حاصل از مخارج گردشگران را نیز 13.8 میلیارد تا 14.3 میلیارد دلار برآورد کرده بود.

رویترز اضافه کرد:

شمار گردشگران سنگاپور درحالی در سال 2022 به این حد رسیده است که این کشور هنوز در سه‌ماهه نخست سال 2022 مقررات قرنطینه را اجرا می‌کرد. گردشگری حدود 4 درصد از تولیدات ناخالص داخلی سالانه سنگاپور را در برمی‌گیرد. در سال 2019، شمار بازدیدکنندگان از سنگاپور رکورد شکست و به 19.1 میلیون نفر و سود حاصل از گردشگری در این سال نیز به 27.7 میلیارد دلار سنگاپور رسید. این نتایج خبر از پایان رکود گردشگری سنگاپور می‌دهند.

رویترز در خصوص پیش‌بینی وضعیت گردشگری سنگاپور در سال 2023 افزود:

به دنبال اعلام خبر بازگشایی مرزهای چین، سنگاپور انتظار دارد در سال 2023 شمار گردشگران را به حدود 12 تا 14 میلیون نفر و سود حاصل از این حوزه نیز به 21 میلیارد دلار سنگاپور برسد. در سال 2019، 3.6 میلیون نفر از چین به سنگاپور سفر کردند و به این ترتیب پیش از همه‌گیری کرونا چین به بزرگ‌ترین منبع گردشگر خارجی سنگاپور تبدیل شد.

رویترز اظهار کرد:

تا ژانویه امسال، به صورت هفتگی 38 پرواز از مبدا سنگاپور به مقصد چین انجام شده است که 10 درصد ظرفیت پیش از همه‌گیری کرونا محسوب می‌شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا