جاذبه های گردشگری خارجی

جاذبه های گردشگری برلین

جاذبه های گردشگری برلین کدامند؟ بهترین مکان‌های تفریحی شهر برلین کدامند؟ بهترین پارک شهر برلین کجاست؟ از کدام یک از مکان‌های تاریخی این شهر باید بازدید کنیم؟ در این مقاله از وب سایت گردشی تاپ قصد داریم که جواب این سوالات را به شما بدهیم. بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

BERLIN WEATHER

ساختمان Reichstag

ساختمان Reichstag

ساختمان Reichstag به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باارزش‌ترین جاذبه های گردشگری برلین شناخته می‌شود که نماد دموکراسی در این شهر است. طراحی خارق‌العاده این ساختمان چیزی است که شما را مجذوب خود می‌کند. ساختمان Reichstag که به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین ساختمان‌های شهر برلین شناخته می‌شود، اکنون محل پارلمان آلمان است. طرح کلی این ساختمان به وسیله شخصی به نام والوت و با بهره‌گیری از ساختمانی در فیلادلفیا طراحی شده است.

ساختمان Reichstag شاهد بسیاری از جریانات بزرگ شهر برلین بوده است و از این نظر آن را یکی از باارزش‌ترین جاذبه های گردشگری برلین می‌دانند. جالب است بدانید که تمام غنایم به جا مانده از سربازان شوروی، به صورت کامل در این ساختمان نگهداری شده است و بازدید از آن برای عموم ممکن است. همچنین در نظر داشته باشید که معماری خارق‌العاده سقف ساختمان Reichstag، باعث می‌شود که جذب انرژی به حداکثر برسد.

بر روی پشت بام ساختمان Reichstag یک رستوران بسیار شیک و مدرن قرار دارد که می‌توانید پس از بازدید از ساختمان، برای میل کردن غذا در شرایطی که نمایی از شهر در جلوی چشمان شماست به این رستوران مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای شناخت بهترین مکان‌های توریستی و تفریحات شهر دبی، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله جاذبه های گردشگری دبی را مطالعه کنید.

آدرس ساختمان Reichstag در گوگل مپ

دروازه Brandenburg

دروازه Brandenburg

یکی دیگر از مهمترین آثار تاریخی این شهر که اهمیت بسیار زیادی دارد، دروازه Brandenburg است. این دروازه که به عنوان نماد تقسیم کشور آلمان شناخته می‌شود، امروزه به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری برلین میزبان گردشگران داخلی و خارجی در این شهر است. در ساخت این دروازه تاریخی که دارای 20 متر ارتفاع و 5 راه ورودی است، از 12 ستون مستحکم استفاده شده است.

ساخت دروازه Brandenburg، توسط شخصی به نام کارل و در بین سال‌های 1788 الی 1791 انجام شده است. این دروازه نیز مانند ساختمان Reichstag، بسیاری از وقایع اتفاق افتاده در این شهر را شاهد بوده است. همچنین باید بدانید که بر اساس عوامل مختلفی مانند جنگ، این دروازه بارها آسیب دیده است و مورد بازسازی قرار گرفته است.

دروازه Brandenburg قطعا یکی از بهترین آثار تاریخی شهر برلین و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری برلین است که پیشنهاد می‌کنیم در سفر به این شهر حتما از آن دیدن کنید.

پیشنهاد مطالعه: پیشنهاد می‌کنیم که برای شناخت بهترین مکان‌های تفریحی پاریس، مقاله جاذبه های گردشگری پاریس را مطالعه کنید.

آدرس دروازه Brandenburg در گوگل مپ

موزه تکنولوژی، از جاذبه های گردشگری برلین

موزه تکنولوژی

موزه تکنولوژی یکی از بهترین موزه‌های جهان برای آشنا شدن با تاریخچه تکنولوژی است. همین موضوع باعث محبوبیت بسیار بالای این موزه نزد دوست‌داران تکنولوژی شده است. این موزه در سال 1982 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون، جنبه‌های متنوعی از تکنولوژی قدیم و جدید را در معرض نمایش گذاشته است. موزه تکنولوژی در محل سابق راه آهن این شهر قرار دارد که و در محوطه آن می‌توانید مجموعه بزرگی از قطارهای الکترونیکی و قطارهای بخار را مشاهده کنید.

از آنجایی که بخشی از این موزه به هوانوردی و دریانوردی اختصاص داده شده است، شما می‌توانید ده‌ها هواپیمای نظامی و قایق قدیمی را در آن مشاهده کنید. همچنین باید بدانید که در بخشی از این موزه درباره تاریخچه عکاسی و صنعت نساجی سخن گفته شده است که بازدید از این بخش‌ها نیز خالی از لطف نیست.

اگر به گذشته تکنولوژی علاقه دارید، موزه تکنولوژی برلین یکی از بهترین جاذبه های گردشگری برلین در این زمینه است که می‌توانید به آنجا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: اگر درباره مکان‌های دیدنی مادرید کنجکاو هستید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله جاذبه های گردشگری مادرید را مطالعه کنید.

آدرس موزه تکنولوژی در گوگل مپ

Tiergarten، از جاذبه های گردشگری برلین

پارک Tiergarten

در کنار بازدید از مکان‌های تاریخی شهر برلین، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از Tiergarten دیدن کنید. پارک Tiergarten که شباهت بسیار زیادی به سنترال پارک نیویورک دارد، به عنوان یکی از جذاب‌ترین جاذبه های گردشگری برلین شناخته می‌شود و سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا است. فضای سبز بسیار بزرگ این پارک، باعث شده تا از آن به عنوان ریه‌های شهر برلین نیز یاد شود.

در پارک Tiergarten مکان‌های مخصوصی برای دوچرخه سواران، استیک بازان، دونده‌ها و کودکان در نظر گرفته شده است تا هر فردی با هر علاقه‌ای بتواند اوقات خوشی را در این پارک سپری کند. جالب است بدانید که این پارک در ابتدا به صورت عمومی در دسترس مردم نبود و به عنوان شکارگاه سلطنتی توسط پادشاهان استفاده می‌شد. سرانجام در اواخر قرن 17، این پارک توسط فردریک سوم به یک مکان عمومی تبدیل شد.

پارک Tiergarten تا به امروزه چندین بار مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است که بزرگترین تغییر آن مربوط به سال 1833 و بدست باغبانی به نام پیتر انجام شده است. پیتر در این سال با زیر نظر گرفتن پارک‌های شهر لندن، تغییر بسیار بزرگی در فضای سبز آن ایجاد کرد.

اگر به دنبال یک مکان بسیار آرامش‌بخش برای دور شدن از هیاهوی شهر هستید، پارک Tiergarten، جزو جذاب‌ترین جاذبه های گردشگری برلین در این زمینه است.

آدرس پارک Tiergarten در گوگل مپ

استادیوم المپیک برلین

استادیوم المپیک برلین

اگر به مسابقات فوتبال علاقه داشته باشید، قطعا این مکان می‌تواند شما را شگفت‌زده کند. استادیوم المپیک برلین، یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری برلین است که دوست‌داران فوتبال و ورزش علاقه بسیار زیادی به بازدید از آن دارند. این ورزشگاه با ظرفیت 74475 نفری خود، یکی از بهترین ورزشگاه‌های برلین و آلمان برای میزبانی از مسابقات مهم است. اگر در زمان حضور شما در این شهر مسابقه‌ای در حال برگزاری باشد، می‌توانید با تهیه بلیط برای دیدن مسابقه در این ورزشگاه حضور پیدا کنید.

جالب است بدانید که فینال مسابقات جام جهانی در سال 2006، در این ورزشگاه انجام شده است. پس اگر به فوتبال و ورزش علاقه دارید، برای دیدن یکی از مسابقات بوندسلیگا، بلیط استادیوم المپیک را تهیه کنید و بازی را در یک فضای استثنایی با جو بسیار خوبی که دارد تماشا کنید.

پیشنهاد مطالعه: در مقاله جاذبه های گردشگری باکو می‌توانید با جذاب‌ترین مکان‌های تفریحی و توریستی این شهر آشنا شوید.

آدرس استادیوم المپیک در گوگل مپ

مجسمه پیروزی، از جاذبه های گردشگری برلین

مجسمه پیروزی

مجسمه پیروزی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری برلین است که از آن به عنوان نماد این شهر نیز یاد می‌شود. این مجسمه 69 متری، به عنوان نماد پیروزی‌های کشور آلمان در جنگ با سایر کشورها شناخته می‌شود. طراحی مجسمه پیروزی توسط شخصی به نام یوهان انجام شده است و ساخت آن از سال 1865 تا 1873 طول کشیده است.

گردشگران می‌توانند همه روزه از ساعت 09:30 الی 19:00 برای بازدید از این مجسمه مراجعه کنند. شما می‌توانید پس از تهیه بلیط از پله‌های مجسمه پیروزی بالا بروید و زمانی که به نقطه اوج رسیدید نمای بسیار زیبایی از شهر را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که برای بازدید از این مجسمه حتما باید بلیط تهیه کنید که هزینه آن نیز برای 4 یورو است.

مجسمه پیروزی یکی از متفاوت‌ترین و خاص‌ترین جاذبه های گردشگری برلین است که پیشنهاد می‌کنیم در سفر به این شهر حتما از آن بازدید کنید.

آدرس مجسمه پیروزی در گوگل مپ

سخن پایانی

شهر برلین مکان‌های دیدنی بسیار زیادی دارد که مطمئنا بازدید از تمام آنها وقت بسیار زیادی را از شما می‌گیرد. به همین خاطر در این مقاله سعی کردیم که شما را با بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری برلین آشنا کنیم. اگر نظری درباره شهر برلین و جاذبه های گردشگری آن دارید، خوشحال می‌شویم که آن را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

خاص ترین موزه شهر برلین کدام است؟

موزه تکنولوژی را می‌توانیم به عنوان خاص‌ترین موزه شهر برلین و یکی از جذاب‌ترین جاذبه های گردشگری برلین معرفی کنیم که در آن می‌توانید با تاریخچه تکنولوژی و روند پیشرفت آن آشنا شوید.

بهترین پارک شهر برلین کدام است؟

پارک Tiergarten را می‌توانیم به عنوان بهترین و زیباترین پارک در این شهر معرفی کنیم. این پارک شباهت بسیار زیادی به سنترال پارک نیویورک دارد.

آب و هوای برلین چگونه است؟

شما می‌توانید وضعیت آب‌و‌هوایی شهر برلین و پیش‌بینی وضعیت هوای این شهر را به صورت لایو و زنده در ابتدای مقاله مشاهده کنید.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 5 تعداد کل امتیازات 1

رتبه صفحه شما:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا