اخبار گردشگری

فعالیت چهار دفتر خدمات گردشگری در استان خوزستان ممنوع شد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان از ممنوعیت فعالیت چهار دفتر خدمات گردشگری در خوزستان خبر داد.

جمال عامری‌نسب در این خصوص اظهار کرد:

به استناد رای کمیته فنی نظارت بر دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مجوز بند (ب) چهار شرکت و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری به دلیل عدم برطرف کردن نواقص و کاستی‌های اعلام شده در زمان تعلیق، ابطال شد.

او در ادامه افزود:

بر این اساس، مجوز فعالیت بند (ب) شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری “آفاق‌زمزم اهواز” به مدیر عاملی سید عبدالمحسن موسوی‌نیاز در شهرستان اهواز، “خاطرات ماندگار سفر ‌پرهام” به مدیرعاملی منصوره محسنی در ماهشهر و “آترین‌ سیر جنوب” به مدیرعاملی علی شادمهر در اندیمشک و نیز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری “سماگشت مهر” به مدیریت آمنه ترکاشوندی در اهواز به استناد آیین‌نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و به دلیل‌ رعایت‌ نکردن قوانین، مقررات و دستورالعمل‌ها و خط مشی‌های ابلاغی ابطال شد.

عامری‌نسب در ادامه سخنان خود درباره ممنوعیت فعالیت چهار دفتر خدمات گردشگری در خوزستان اظهار کرد:

دفاتر و شرکت‌هایی که پروانه فعالیت آن‌ها ابطال شده است به استناد قانون حق اجرا و برگزاری گشت، دریافت روادید و هر گونه فعالیت خدمات مسافرتی را ندارند. این دفاتر و شرکت‌ها باید ظرف مدت ۱۰ روز نسبت به تحویل اصل آخرین پروانه‌ بهره‌برداری بند(ب) و جمع‌آوری آثار و علایم فعالیت اقدام لازم را ترتیب دهند و همچنین در اسرع وقت نسبت به آزادسازی تضمین حسن انجام کار شرکت/دفتر پس از گذشت شش ماه از تاریخ صدور حکم ابطال اقدام کنند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان در پایان گوش‌زد کرد:

هم‌استانی‌ها و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز مراتب را به معاونت گردشگری این اداره‌ کل اطلاع دهند.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا