اخبار گردشگری

جشنواره ورزش ماجراجویانه در جزیره قشم برگزار خواهد شد

معاون فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، از برگزاری جشنواره ورزش ماجراجویانه در این جزیره، در تاریخ 25 تا 29 تیرماه خبر داد.

ادریس راموز صبح امروز (20 تیرماه) در این باره گفت:

این رقابت های ورزشی از (25 تا 29 تیرماه) در سرزمین آب و آفتاب برگزار می شود.

وی ادامه داد:

این مسابقات به مدت چهار روز در رشته‌ های دوچرخه‌ سواری، شتر سواری، دو با مانع، غواصی، شنا، موتورکراس و قایق کایاک در این جزیره برگزار می شود.

او افزود:

تمام تلاش سازمان منطقه آزاد قشم در اجرا و برگزاری این رقابت های ورزشی معرفی جاذبه‌های گردشگری جزیره قشم به عنوان نگین خلیج فارس در حوزه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی و هنری است.

راموز در ادامه با اشاره به این موضوع که با برگزاری این رقابت‌ها، به دنبال معرفی برخی رشته‌ها در قالب رویدادهای ماجراجویانه هستیم، خاطرنشان کرد:

هدف اصلی و نهایی ما از برگزاری این رقابت ها این است که ورزش‌های ماجراجویانه را در این جزیره برندسازی کنیم تا بتوانیم از ظرفیت برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در سرزمین عجایب هفتگانه خلیج فارس برخوردار شویم.

وی ادامه داد:

معرفی و ترویج مناسب جاذبه های جزیره قشم، توسعه و توزیع سفرها به ویژه تورهای گردشگری و ورزشی در این جزیره از جمله اهداف برگزاری این رویداد ماجراجویانه است.

او در ادامه جزیره قشم را جزو ذخایر کشور معرفی کرد و گفت:

با توجه به ظرفیت های فراوانی که در حوزه گردشگری و ورزشی به ویژه ورزش های دریایی و ساحلی در این جزیره وجود دارد، می توان از این فرصت ها برای جذب سرمایه گذار بهره برد.

اگر قصد سفر به این جزیره و بازدید از جاهای دیدنی قشم را دارید، بازه زمانی 25 تا 29 تیرماه می‌تواند یکی از بهترین فرصت‌ها برای سفر باشد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا