اخبار گردشگری

ساعت بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به روال عادی بازگشت

ساعت بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که به علت مصرف برق تغییر پیدا کرده بود، از چهارم شهریور ماه، به روال عادی خود بر می‌گردد.

به گزارش ایسنا، این مجموعه ملی در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 17 و در روزهای جمعه و ایام تعطیل از ساعت 10 تا 17 پذیرای علاقمندان خواهد بود.
سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی نیز تا پایان مراسم اربعین فقط به صورت گروهی پذیرای مراجعه کنندگان می باشد و پس از آن امکان بازدید انفرادی نیز برای علاقمندان فراهم است.
موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران به عنوان قطب فرهنگی شهر تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده‌است. این موزه با زیربنای 205000 متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش‌های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالن‌های آمفی تئاتر و سراسرنما مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد.

نشانی:

میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا