اخبار گردشگری

ارتقای سامانه های پیش فروش بلیت نوروزی انجام شد

مدیرعامل راه‌آهن تهران از ارتقای سامانه های پیش فروش بلیت نوروزی به منظور ارائه بهتر خدمات به مسافرین و گردشگران در پیک سفرهای نوروزی خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن در جلسه ستاد برنامه‌ریزی و هماهنگی قطارهای نوروزی 1402 که با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت‌های حمل‌و‌نقلی و مدیران مناطق برگزار شد، در این خصوص افزود:

ایام نوروز فرصت بی‌نظیری است تا مسافران ریلی که سفرای راه‌آهن هستند، پیام مثبتی از اکرام و احترام در سفرهای ریلی را به جامعه منتقل کنند.

میعاد صالحی در ادامه با اشاره به اهمیت حمل‌و‌نقل ریلی در دولت سیزدهم، اضافه کرد:

حمل‌و‌نقل ریلی به ویژه در بخش مسافری همواره مورد توجه همگان بوده است و وزیر محترم راه و شهرسازی نیز در سخنان خود بر اولویت بخش ریلی بر سایر مدهای حمل‌و‌نقلی تاکید داشته‌اند.

صالحی یادآور شد:

در ماه گذشته راه‌آهن توانست از رقم 24 میلیون و 400 سفر عبور کند. امیدواریم بتوانیم این روند را ادامه دهیم و در صورت تحقق این امر، تا پایان امسال می‌توانیم ان‌شالله رکورد جدیدی در جابجایی مسافر خلق کنیم.

او در بخش دیگری از اظهارات خود به ارتقای سامانه های پیش فروش بلیت نوروزی اشاره کرد و گفت:

انتظار می‌رود بهترین خدمات برای پیش فروش اینترنتی و حضوری بلیت ارائه شود و هر مشکلی در این زمینه به فوریت رفع گردد.

او همچنین به اقدامات انجام شده برای نوروز گذشته اشاره کرد و گفت:

خوشبختانه در سال گذشته، گزارشی از ایجاد بازار سیاه منعکس نشد و این یک موفقیت برای راه‌آهن و حوزه ریلی است که ایمن‌ترین، راحت‌ترین و به‌صرفه‌ترین خدمات حمل‌و‌نقل را بدون وجود چنین معضلاتی به مسافران ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد:

ارائه برنامه‌های فرهنگی خاص در ایام پیک سفرهای نوروزی و هماهنگی با وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و سایر دستگاه‌های فرهنگی برای ارائه برنامه‌های کیفی باید در دستور کار قرار گیرد.

لازم به ذکر است که ارتقای سامانه های پیش فروش بلیت نوروزی می‌تواند تجربه بهترین از خرید بلیت را برای گردشگران و مسافران به همراه داشته باشد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 5 تعداد کل امتیازات 1

رتبه صفحه شما:

منبع
خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا