رپورتاژ آگهی

چگونه از خارج از کشور به ایران گل بفرستیم؟

همه‌ی ما می‌دانیم که گل، یکی از بهترین و محبوب‌ترین هدایایی است که همیشه توسط افراد مختلف خریداری و اهدا شده است و البته این جواهر روییدنی زیبا، همه را خوشحال می‌کند. به همین دلیل است که امروزه تقاضای خیلی از افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند این است که با ارسال گل به ایران، عزیزان خود را شگفت‌زده کرده و از مسافتی دور، هدیه‌ای خاص به آن‌ها بدهند. در گذشته نه تنها ارسال گل از خارج به ایران مشکل بوده، بلکه نگهداری و حفظ کیفیت آن تا زمان تحویل نیز استرس زیادی داشت.

ضمن اینکه باید قبل از فرستادن گل به ایران، از ثبت درست آدرس و پیدا کردن آن سر ساعت تعیین‌شده مطمئن می‌شدید. از سویی دیگر به‌دلیل فاصله‌ی جغرافیایی و هزینه‌های حمل‌ونقل، سفارش گل از یک کشور دیگر، شما را متحمل هزینه‌های سنگینی می‌کرد. اما امروزه تحولاتی ایجاد شده که به آسان‌تر شدن روند ارسال گل به ایران از کانادا یا هر کشور دیگری کمک کرده‌اند.

سلب مسئولیت: تحریریه گردشی تاپ نقشی در تهیه این محتوای تبلیغاتی ندارد.

سورپرایز عزیزان با گل و هدیه در ایران

همان‌طور که اشاره کردیم، امروزه ارسال گل به ایران، یکی از تقاضاهای مرسوم افرادی است که خارج از کشور زندگی می‌کنند و شاید یکی از آرزوهایشان این باشد که هدیه خود را به کشور مادری خود ارسال کنند. به‌دلیل اینکه خیلی از ایرانیانی که در سراسر جهان زندگی می‌کنند شرایط بازگشت به ایران را ندارند، اما همچنان مایل هستند در مناسبت‌ها و اتفاقات مهم عزیزانشان شرکت کرده و به عبارتی نگذارند مسافت جغرافیایی، ارتباطشان را به چالش بکشد.

ارسال گل از خارج به ایران، یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شما را به سورپرایزی که آرزویش را داشتید نزدیک کند. زیرا با وجود پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و کارهای آنلاین، باز هم خیلی از افراد، انتظار هدیه گرفتن گل، از کسی که در کشور نیست را ندارند و حتما برایشان تبدیل به هدیه‌ای شگفت‌انگیز و ماندگار خواهد شد.

ارسال گل به ایران نه تنها حضور مجازی شما، در جشن‌ها و مناسبت‌ها را پررنگ‌تر می‌کند بلکه به‌عنوان هدیه‌ای ماندگار در روزهای تولد، روز مادر، روز پدر و غیره برای همیشه ثبت خواهد شد و کمک می‌کند تا احساسات خود را به بهترین زبان به عزیزانتان منتقل کنید. شما می‌توانید با کمک «فروشگاه اینترنتی ازونجا» این آرزو را تبدیل به واقعیت نمایید. این سایت به شما این امکان را می‌دهد؛ تا با پرداخت از طریق درگاه‌های بین‌المللی، گل و کادوی مورد نظر خود را خریداری کرده و با دادن آدرس عزیزانتان آن‌ها را سورپرایز نمایید. «ازونجا» با آدرس اینترنتی azoonja.com، گل و کادوی شما را با بهترین بسته‌بندی یا باندل مشخص‌شده، در روز و ساعت مقرر به‌دست خانواده یا دوستان شما می‌رساند و اشک شوقشان را به شما در کشوری دیگر هدیه می‌دهد.

ارسال گل برای مراسم ازدواج

خوشبختانه امروزه ارسال گل به ایران، در هر زمان و مناسبتی امکان‌پذیر است. اگر ساکن خارج از کشور هستید، می‌توانید تنها با چند کلیک، سفارش خود را در سایت azoonja.com ثبت کرده و از طریق درگاه‌های بین‌المللی، پرداخت نمایید تا تیم حرفه‌ای «ازونجا» باکس یا تاج گل شما را در زمان برگزاری مراسم، به‌دست عروس و داماد برساند و آن‌ها را شگفت‌زده کند. ضمن اینکه می‌توانید درخواست کنید که این هدیه همراه با یک کارت تبریک خاص باشد تا آن را به زیباترین کادوی ممکن مبدل کند و همیشه در خاطر عروس و داماد ماندگار بماند. «فروشگاه اینترنتی ازونجا» ارسال گل به ایران از کانادا و دیگر کشورها را ممکن ساخته است.

ارسال گل برای مراسم ازدواج

سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم

متأسفانه خرید و ارسال گل از طرف هم‌وطنانی که در خارج از کشور ساکن هستند، تنها برای مراسمات شادی و سورپرایز کردن نیست. گاهی اوقات ارسال گل به ایران برای عرض تسلیت و ابراز همدردی است. در سال‌های گذشته عرض تسلیت یکی دغدغه‌های اصلی افرادی بود که خارج از کشور سکونت داشته و عزیزی را در ایران ازدست‌داده‌اند. آن‌ها شرایط حضور نداشته و از سویی دیگر می‌خواستند با خانواده‌ی متوفی همدردی کنند؛ اما امروزه سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر ازجمله «سایت ازونجا، azoonja.com» شرایطی را فراهم کرده تا شما هرکجای دنیا که باشید، بتوانید به‌راحتی تاج گل دلخواه خود را سفارش دهید. این تیم حرفه‌ای آن را در زمان و مکان مشخص، برای مراتب همدردی با خانواده‌ی داغ‌دار ارسال می‌کند.

مشاوره خرید هدیه با فروشگاه اینترنتی «ازونجا»

گفتنی است که ارسال گل به ایران، تنها خدمات این سایت معتبر و کارآمد نمی‌باشد. اگر مقیم خارج از کشور هستید و علاوه بر فرستادن گل به ایران قصد خرید هدیه‌ای دیگر را دارید، ولی در انتخاب آن سردرگم هستید، می‌توانید باتوجه‌به بودجه‌ای که در نظر دارید و همچنین سلیقه و نوع نیاز عزیزانتان از مشاوران «فروشگاه اینترنتی ازونجا» راهنمایی گرفته و بهترین‌ها را در هر مناسبت هدیه دهید. در ادامه به معرفی چند مدل از هدایای زیبا و ماندگار این سایت می‌پردازیم.

مشاوره خرید هدیه با فروشگاه اینترنتی ازونجا

تدارک یک شام فوق‌العاده از خارج از کشور

شاید ارسال گل به ایران از کانادا یا هر کشور دیگری، حس خوب عشق و دوست داشتن را منتقل کند؛ اما شیوه‌های زیاد دیگری وجود دارد که می‌توانید از راه دور، عزیزانتان را شگفت‌زده کنید. فرقی نمی‌کند کجای دنیا هستید. اگر می‌خواهید در کنار ارسال گل به ایران هدیه‌ی دیگری را خریداری کنید، کافی است آن را در سایت «ازونجا» به آدرس اینترنتی azoonja.com انتخاب کرده و از طریق درگاه‌های پرداختی بین‌المللی ثبت کنید.

این تیم حرفه‌ای همه‌چیز را به شکل عالی برایتان اجرا خواهد کرد؛ جمع کردن افراد خانواده دورهم، یکی دیگر از هدایای خاصی است که برای سورپرایز کردن از راه دور وجود دارد. می‌توانید در یک شب رویایی همه را در یک رستوران زیبا با محیطی آرام، مهمان کنید و این هدیه زمانی جالب‌تر است که کسی نداند دیگران هم دعوت هستند. برای جشن تولد، سالگرد ازدواج، جشن فارغ‌التحصیلی، به دنیا آمدن فرزندی جدید یا هر مناسبت دیگری، می‌توانید در کنار فرستادن گل به ایران، ترتیب یک شام رویایی را نیز داده و همه را متعجب کنید.

هدیه‌ی پکیج سالن‌های ماساژ

همان‌طور که پیش‌تر بیان کردیم در کنار ارسال گل به ایران، راه‌های زیادی برای خوشحال کردن خانواده و دوستان آن هم از کشوری دیگر وجود دارد. یکی دیگر از این راه‌ها، خرید پکیج ویژه‌ی مراکز لوکس زیبایی است. اصلا چه هدیه‌ای زیباتر از اینکه چند ساعتی را ریلکس کرده و در بهترین اسپاها و سالن‌های ماساژ شهر، وقت بگذرانید. این هدیه‌ی خاص یکی دیگر خدمات فروشگاه اینترنتی «ازونجا» است که می‌توانید با مراجعه به سایت azoonja.com، و پرداخت از طریق درگاه‌های بین‌المللی آن را ثبت کنید.

با سفارش گل و هدیه از سایت « ازونجا » فاصله‌ها را بپیمایید

همان‌طور که گفتیم یکی از دغدغه‌ها و شاید آرزوهای ایرانیانی که خارج از مرزهای ایران زندگی می‌کنند این است که ارتباطشان را با خانواده و کشورشان به شیوه‌های مختلف حفظ کنند. آن‌ها مایل هستند که در جشن عروسی نزدیکان یا درگذشت یکی از اقوام بتوانند با ارسال گل به ایران، یا فرستادن یک هدیه در غم و شادی آن‌ها شریک باشند. اگر شما هم جزء کاربرانی هستید که ساکن خارج از کشور هستید و به فکر سورپرایز کردن خانواده یا دوستان در ایران هستید، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی «ازونجا» به آدرس azoonja.com، مراجعه کرده و با پرداخت از طریق درگاه‌های بین‌المللی گل یا هدیه‌ی مورد نظر خود را ثبت نمایید.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 5 تعداد کل امتیازات 2

رتبه صفحه شما:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا