با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

ایمنی شهربازی رویاها توسط سازمان استاندارد تایید شد

به گفته مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، ایمنی شهربازی رویاها توسط سازمان ملی استاندارد تایید شد.

سعید ساکت صبح روز دوشنبه (19 تیرماه) در این خصوص اظهار داشت:

توجه به ایمنی در شهربازی شهر رویاها به طور مداوم مورد تأکید شرکت توسعه سیاحتی سپاهان بوده که اکنون نخستین مرحله بازرسی مراقبتی آن پس از صدور مجوز بهره‌برداری 1402 مورد تأیید سازمان ملی استاندارد کشور قرار گرفت.

وی ادامه داد:

شهربازی شهر رویاها به‌عنوان یکی از بزرگترین شهربازی‌های کشور، به لحاظ سطح گستردگی ارائه خدمات تفریحی و گردشگری به شهروندان اصفهانی و هموطنان، ایمنی در آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

او افزود:

این مجموعه تفریحی و سرگرمی هم‌اکنون دارای 15 بازی روباز، 3 سینما و 70 بازی رایانه‌ای بوده و با استقبال نزدیک به نیم میلیون نفر در بیش از یک سال گذشته بیش از پیش مسئولیت ما را در قبال توجه مداوم به مبحث ایمنی و استاندارد دوچندان می‌سازد.

ساکت در ادامه بیان کرد:

اکنون پس از انجام اقدامات لازم و صدور مجوز ایمنی استاندارد و بهره‌برداری پیرامون‌ وسیله‌های بازی مستقر در این مجموعه در اسفندماه 1401 و در آستانه فروردین 1402، اکنون نخستین مرحله بازرسی مراقبتی وسایل بازی این مجموعه صورت گرفت و پس از شناسایی هیچ‌گونه موارد عدم انطباق، مجوز نخستین مرحله بازرسی مراقبتی از دستگاه‌های شهربازی با موفقیت صادر شد.

او در پایان با اشاره به حضور مداوم بازرسان معتمد سازمان ملی استاندارد در طول انجام اقدامات لازم برای دریافت مجوز ایمنی، خاطرنشان کرد:

بازآماد فنی (اورهال) و دمونتاژ تمامی دستگاه‌های بازی روباز به منظور انجام آزمون‌های غیر مخرب از تمامی شفت‌ها و مواضع حساس و حائز اهمیت دستگاه‌ها، اخذ تأییدیه ارتینگ و صاعقه‌گیر مجموعه از جمله اقدامات قابل توجه صورت گرفته به منظور ارتقای ایمنی و دریافت مجوز بهره‌برداری از مجموعه شهر رویاها محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که شهربازی رویاها می‌تواند به یکی از برجسته‌ترین جاذبه های گردشگری اصفهان و یکی از مهیج‌ترین شهربازی‌های ایران تبدیل شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا