اخبار گردشگری

ثبت 1800 رویداد در وزارت میراث فرهنگی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ثبت 1800 رویداد در وزارت میراث فرهنگی خبر داد.
عزت‌الله ضرغامی امروز (20 اردیبهشت‌ ماه) در مراسم نکوداشت روز فرخشهر، اظهار کرد:
روز فرخشهر، روز همه خوبی‌ها، ارزش‌ها، جوانان، ایثارگران است، شهری فرهنگی که مردم آن اهل‌ مطالعه، شعر، هنر هستند.

وی ادامه داد:
آنچه مقابل برنامه‌ریزی نظام استکبار برای یکسان‌سازی جهانی انجام می‌شود، اجرای برنامه‌های فرهنگ بومی و ملی است؛ در گذشته، با فیلم‌ها و در ماهواره و اکنون در فضای مجازی به‌دنبال یکسان‌سازی هستند، اما دنیا مقابل یکسان‌ساری‌ها می‌ایستد. امروز غربی‌ها با اینترنت و فضای مجازی به‌دنبال یکسان‌سازی‌اند که موفق نیستند، زیرا مردم از ارزش‌ها، فرهنگ‌ها، شعر و ادبیات پاسداری می‌کنند و این فرهنگ‌ها ماندگارند.

او تاکید کرد:
هرچه می‌توانید برنامه‌های شاد داشته باشید، زیرا شادی ارزش بزرگ کشور است و یکی از توصیه‌های رئیس جمهوری، برخلاف همه مشکلات هرچه می‌توانید دل مردم را شاد و از برنامه‌های شاد حمایت کنید، زیرا باید زمینه‌ها در این راستا فراهم شود.

طرح جامع فرخشهر مصوب شد

غلامعلی حیدری، استاندار چهارمحال و بختیاری نیز اظهار کرد: شهر فرخشهر، شهر سرداران شهید و اولین شهید انقلاب است که برای این روز و نکوداشت این روز، وزیر میراث فرهنگی در منطقه حضور پیدا کرد.

وی ارتقای بخش فرخشهر به شهرستان، تهیه و تصویب طرح جامع فرخشهر، تخصیص اعتبار برای کتابخانه، استقرار اداره‌ها، احداث مسکن ملی، تخصیص زمین برای جوانی جمعیت، احداث مدرسه 3 و 9 کلاسه، آغاز پروژه‌ ساخت سالن ورزشی شهر فرخشهر و اصلاح شبکه فاضلاب را از جمله اقدامات دولت در این شهرستان دانست.

حیدری با اشاره به وجود وحدت و همدلی میان خدمتگزاران و نمایندگان مجلس، افزود: با نمایندگان عهد بستیم که به جای پرداختن به حواشی، بر مسائل اصلی تمرکز شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا