با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان اردبیل تشکیل شد

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان اردبیل با هدف آمادگی برای مسافرت‌های نوروز 1402 تشکیل شد.

حسن محمدی ادیب روز چهارشنبه پنجم بهمن‌ماه در این خصوص اظهار کرد:

کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر مشخص شده‌اند و احکام روسای کمیته‌ها صادر شده است و امسال با توجه به تقارن عید نوروز با ماه رمضان، تمهیدات ویژه‌ای در خصوص خدمات سفر در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود:

امسال کمپین سی شصت در استان اردبیل اجرا می‌شود و در این راستا در فاصله 30 کیلومتر مانده به شهرها، ایستگاهی برای استراحت 60 دقیقه‌ای مسافران و رانندگان در نظر گرفته می‌شود تا از تصادفات در نزدیکی مقصدها به علت خستگی پیشگیری شود.

محمدی ادیب در ادامه گفت:

اقدامات رسانه‌ها درباره سفرهای نوروزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و می‌توانند با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در راستای تبلیغات، معرفی و اطلاع‌رسانی اقدامات موثری انجام دهند.

او در ادامه به رویداد اردبیل 2023 اشاره کرد و افزود:

با توجه به برگزاری رویداد اردبیل 2023 پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در استان و شروع ماه رمضان در اوایل فروردین ماه، ممکن است سفرهای نوروزی زودتر آغاز شود که با تدارک برنامه‌هایی برای اعیاد شعبانیه به استقبال سفرها می‌رویم.

لازم به ذکر است که شهر اردبیل در سال 2023 به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو سازمان اقتصادی اکو معرفی شده است. همین موضوع سبب شده تا اقدامات جدی برای معرفی جاهای دیدنی اردبیل از سوی دستگاه‌های مربوطه صورت بگیرد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
خبرگزاری ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا