با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

جشنواره تابستانی کیش تا 26 تیرماه ادامه دارد

به گفته محمد فرزاد میرزایی قلعه، بیست‌و‌ششمین جشنواره تابستانی کیش که از اول تیرماه آغاز شده، تا 26 تیرماه ادامه دارد.

محمد فرزاد میرزایی قلعه در این خصوص بیان کرد:

جشنواره تابستانه کیش که از اول تیرماه آغاز شده تا 26 تیر ماه در جزیره زیبای کیش با هدف ایجاد تجربه و خاطره‌ای ماندگار برای گردشگران ادامه دارد.

وی در ادامه گفت:

در این جشنواره 20 برنامه مجزا برای گروه‌های سنی و اجتماعی مختلف طراحی شده است که از مهم‌ترین این برنامه‌ها، که باید از آن‌ها به عنوان جاذبه گردشگری یاد کنیم، می‌توان به اجرای گروه‌های آیینی در فرودگاه و سواحل کیش، برگزاری مسابقات کشوری بادبانی، مسابقات قهرمانی جت اسکی، برگزاری جشنواره‌های یامال (موسیقی محلی و فولکلور جنوب کشور)، تخفیف ویژه خرید در مراکز خرید به مناسبت اعیاد مبارکه قربان و غدیر، مسابقات قهرمانی غواصی آزاد، نمایشگاه گردشگری سفر، همایش بین‌المللی کیش تاک، برپایی هشت کنسرت ملی با حضور خوانندگان مطرح کشوری و نیز دوره‌های آموزشی عکاسی، هتلداری، گردشگری و غواصی اشاره کرد.

میرزایی قلعه در ادامه افزود:

برگزاری جشنواره‌های چندوجهی سیاست کلی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد برای جذب گردشگر در ایام غیر پیک سفر است تا رونق اقتصادی و ارتباط فرهنگی را در مناطق سبب شوند.

او در پایان سخنان خود درباره جشنواره تابستانی کیش خاطرنشان کرد:

ما علاقه‌مند به برگزاری جشنواره‌های متعدد در این سطح در هر نقطه از ایران هستیم و در این راستا، از تمام فعالان حوزه گردشگری دعوت می‌کنیم که در این جشنواره حضور پیدا کنند.

لازم به ذکر است که این جشنواره یک فرصت بسیار مناسب برای معرفی جاهای دیدنی کیش است. اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که پیش از اتمام جشنواره این کار را انجام دهید.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 4 تعداد کل امتیازات 1

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا