با ثبت نام در سایت گردشی تاپ و شرکت در لیگ ما، می‌تونید تورهای داخلی و خارجی برنده بشید. این دوره از لیگ گردشی تاپ در تاریخ 15 تیر به پایان می‌رسه. پس همین الان از منو سایت ثبت نام خود را کامل کنید.

اخبار گردشگری

ایران عضو اتحادیه بین المللی گردشگری جاده ابریشم شد

به گفته معاون گردشگری کشور، ایران عضو اتحادیه بین المللی گردشگری جاده ابریشم شد.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی‌اصغر شالبافیان با اشاره به اتحاد بین‌المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم در سال 2023، افزود:

این ائتلاف که از روز گذشته جمعه دهم شهریورماه 1402 کار خود را آغاز کرده به ابتکار دولت چین شکل گرفته و در آن 57 شهر از 26 کشور حضور دارند که امکان عضوگیری جدید نیز وجود دارد.

وی با اشاره به حضور ایران به‌عنوان یکی از اعضای موسس اتحاد بین‌المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم در سال 2023، ادامه داد:

سمنان به‌عنوان نماینده ایران عضو این ائتلاف است. این حضور فرصتی را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار می‌دهد تا بتواند ظرفیت‌های گردشگری خودش را با تاکید بر جاده ابریشم و سمنان معرفی و برنامه‌های آتی خود را در خصوص میزبانی شهردارهای عضو این اتحاد اعلام کند.

معاون گردشگری کشور ایجاد همکاری‌های مشترک در حوزه گردشگری بین کشورهای جاده ابریشم در مسیر زمینی و دریایی، هم‌افزایی بین این کشورها در برگزاری رویدادهای موضوع محور در زمینه جاده ابریشم، تسهیل در ارتقای صنعت گردشگری محلی و توسعه پایدار، برنامه‌های معرفی مشترک بین کشورها، اشتراک‌گذاری تجربیات در حوزه محصولات مرتبط با جاده ابریشم، بهبود و ارتقای برند جاده ابریشم را از جمله اهداف شکل‌گیری این ائتلاف برشمرد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا