اخبار گردشگری

حضور همدان در نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از حضور همدان در نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت غرب کشور خبر داد.

به گزارش خبزگزاری فارس از همدان علی خاکسار ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

اولین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت غرب کشور با حضور 7 کشور ترکیه، روسیه، بلاروس، هند، عراق، آذربایجان، رومانی در کردستان برگزار شده که همدان نیز حضور یافته است.

وی ادامه داد:

در این نمایشگاه 50 شرکت کننده داخلی نیز شامل دانشگاه‌ها و مراکز درمانی، تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و جهانگردی و فعالان گردشگری سلامت سطح کشور حضور دارند.

 معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه این نمایشگاه برای اولین بار در کردستان برگزار شده است افزود:

با توجه به قدرت رقابت‌پذیری همدان در شاخه‌های تخصصی _ پزشکی و قیمت تمام شده خدمات پزشکی مناسب، یکی از اولویت‌های اصلی استان در حوزه گردشگری ورود به بازار پرسود و ارزآور گردشگری سلامت است.

وی عنوان کرد:

همدان با آب و هوای معتدل در فصول گرم سال و طبیعت چهار فصل، دارا بودن 6 بیمارستان و مرکز درمانی دارای ظرفیت پذیرش بیماران بین‌الملل (IPD) و هفت شرکت خدمات مسافرتی دارای گواهینامه حرفه‌ای گردشگری سلامت، ظرفیت و قابلیت بسیار خوبی در این زمینه دارد.

خاکسار خاطرنشان کرد:

همدان باید به واسطه زیرساخت‌های مناسب گردشگری، نزدیکی به مرزهای غربی و قیمت تمام شده خدمات پزشکی رقابت‌پذیر، می‌تواند سهم مناسبی از این بازار بزرگ را جذب کند.

وی اضافه کرد:

میراث فرهنگی همدان با برنامه‌های بازاریابی و تبلیغات گردشگری که به صورت هدفمند اجرا شده‌اند و با مشارکت و حضور انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان و هفت شرکت خدمات مسافرتی فعال در زمینه گردشگری سلامت در این نمایشگاه حضور داشته و به معرفی ظرفیت‌های گردشگری سلامت و برقراری ارتباط با شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی حاضر در نمایشگاه می‌پردازد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا