اخبار گردشگری

ساخت بزرگترین شهربازی پایتخت در جنگل های لویزان

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران از ساخت بزرگترین شهربازی پایتخت در جنگل های لویزان خبر داد.

به گزارش ایرنا، نوید خاصه‌باف روز چهارشنبه گفت:

سرمایه گذاری برای ساخت بزرگترین شهربازی پایتخت در جنگل‌های لویزان واقع در منطقه چهار به ارزش 220 هزار میلیارد ریال در حال انجام است.

وی افزود:

مطالعات این پروژه در حال انجام است و به دنبال اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی هستیم و از همه مهمتر اینکه آزمایش‌های فنی خاک در این محدوده باید انجام شود.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران، ادامه داد:

بعد از اخذ مجوزهای لازم پیش‌بینی می‌کنیم انعقاد قرارداد آن برای سال آینده انجام شود.

وی درباره جذب سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه شهربازی بیان کرد:

در حال حاضر دو سرمایه‌گذار برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند. یکی از سرمایه گذارها قرار است از منابع خارجی برای اجرای این طرح استفاده کند و سرمایه گذار دیگری نیز اعلام کرده برای اجرای این پروژه از منابع داخلی استفاده می‌کند.

نوید خاصه باف با اشاره به پروژه‌های پیش بینی شده در منطقه 20 تهران یادآور شد:

یکی دیگر از کلان پروژه‌های شهرداری تهران ساخت پارکینگ ضلع جنوب غربی حرم عبدالعظیم حسنی (ع) به ارزش 17 هزار میلیارد ریال است.

وی تاکید کرد:

در حال حاضر برای پیش‌برد کار، مذاکراتی را با بنیاد مسکن انجام داده‌ایم اما در اجرای این پروژه با چالش دو پلاک معارض روبه‌رو شدیم که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده مشکلات آن را نیز حل کرده‌ایم.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در ادامه گفت:

آخرین مذاکرات را با حجت‌الاسلام قاضی عسکر تولیت آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) انجام داده‌ایم و به زودی فراخوان اجرای این پروژه برای جذب سرمایه گذار نیز منتشر می‌شود.

خاصه باف اضافه کرد:

در قالب این پروژه قرار است تا حدود چهار هزار پارکینگ به همراه دو طبقه تجاری اجرا شود، امسال قرارداد اجرای سریع پروژه منعقد می‌شود.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا