بهترین رستوران ها

بهترین رستوران های فرانکفورت

بهترین رستوران های فرانکفورت کدامند؟ بهترین پیتزاهای شهر فرانکفورت را در کدام رستوران می‌توان میل کرد؟ بهترین طعم استیک در فرانکفورت برای کدام رستوران است؟ در کدام رستوران در شهر فرانکفورت می‌توان غذاهای مدیترانه‌ای را با کیفیت بسیار بالا تجربه کرد؟ در این مقاله از وب سایت گردشی تاپ قصد داریم تا پاسخ این سوالات را به صورت کامل به شما بدهیم.

رستوران MainDinner

رستوران MainDinner

اگر تمایل دارید که یک طعم بی‌نظیر از استیک را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به رستوران MainDinner در شهر فرانکفورت مراجعه کنید. رستوران MainDinner یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که از آن به عنوان پاتوق دوست‌داران استیک نیز یاد می‌شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب، سس مخصوص و همچنین وجود یک آشپز حرفه‌ای چیزی است که استیک‌های این رستوران را خاص کرده است.

در این رستوران علاوه بر استیک، غذاهای لذیذ دیگری نیز به همراه نوشیدنی و دسرهای خوشمزه سرو می‌شوند که تجربه کردن طعم آنها نیز به شدت توصیه می‌شود. امتیاز 4.7 ثبت شده در نظرسنجی‌های مختلف، نشان از کیفیت بسیار بالای غذاها و طعم لذیذ و بی‌نظیر آنها دارد. میل کردن غذا در رستوران MainDinner هم در سالن اصلی و هم در فضای باز در نظر گرفته شده امکان پذیر است.

اگر به دنبال یک رستوران بسیار شیک و باکلاس برای مناسبت‌ها و قرارهای کاری و عاشقانه هستید، رستوران MainDinner جزو بهترین رستوران های فرانکفورت است که می‌توانید برای این منظور آن را انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: اگر به شهر شیکاگو و لوکس‌ترین رستوران‌های این شهر علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله بهترین رستوران های شیکاگو را مطالعه کنید.

آدرس رستوران MainDinner در گوگل مپ

Elia، از بهترین رستوران های فرانکفورت

Elia، از بهترین رستوران های فرانکفورت

رستوران Elia جزو بهترین رستوران های فرانکفورت برای افرادی است که به غذاهای مدیترانه‌ای علاقه بسیار زیادی دارند. در این رستوران شما می‌توانید تنوع بالایی از غذاهای مدیترانه‌ای را با کیفیت بالا تجربه کنید. البته در نظر داشته باشید که علاوه بر غذاهای مدیترانه‌ای، غذاهای دیگر نیز در این رستوران سرو می‌شود که می‌توانید با توجه به ذائقه خود از بین آنها سفارش دهید.

از بهترین غذاهای این رستوران می‌توان به هشت‌پا، فیله، استیک، داکو، چورگیاتیکی و قارچ با سس مخصوص شکلاتی اشاره کنیم. شما می‌توانید این غذاها را در کنار نوشیدنی‌های بی‌نظیر این رستوران میل کنید و از طعم غذاهای آن لذت ببرید. طراحی داخلی بسیار مدرن و شیک رستوران Elia آن را به یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت برای برگزاری مراسمات و همچنین قرارهای عاشقانه تبدیل کرده است.

اگر علاقه دارید که خوشمزه‌ترین غذاهای فرانکفورت را در یک رستوران مدرن میل کنید، پیشنهاد می‌کنیم که به رستوران Elia بروید.

آدرس رستوران Elia در گوگل مپ

رستوران Pizzeria 7 Bello

رستوران Pizzeria 7 Bello

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم در سراسر جهان است و کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که طعم پیتزا را دوست نداشته باشد. اگر قصد دارید که طعم یک پیتزای خوشمزه و لذیذ را در فرانکفورت تجربه کنید، رستوران Pizzeria 7 Bello یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت برای میل کردن پیتزا است. در این رستوران، شما می‌توانید از بین چندین پیتزایی که در منو قرار دارد، یکی را با توجه به ذائقه خود انتخاب کنید.

میزهای غذاخوری رستوران Pizzeria 7 Bello در محیط بیرون چیده شده‌اند و شما می‌توانید پیتزای خود را در فضای باز بخورید و از طعم آن لذت ببرید. این رستوران در نظرسنجی‌های انجام شده موفق به کسب امتیاز 4.6 شده است که امتیاز بسیار خوبی است. پس اگر در کنار میل کردن استیک، غذاهای مدیترانه‌ای و غذاهای سنتی قصد امتحان کردن پیتزا را دارید؛ پیشنهاد ما به شما رستوران Pizzeria 7 Bello است.

پیشنهاد مطالعه: جهت آشنایی با لوکس‌ترین و مدرن‌ترین رستوران‌های موجود در شهر لندن، مقاله بهترین رستوران های لندن را مطالعه کنید.

آدرس رستوران Pizzeria 7 Bello در گوگل مپ

Kabuki، جزو بهترین رستوران های فرانکفورت

Kabuki، جزو بهترین رستوران های فرانکفورت

وقت آن رسیده است که شما را با بهترین رستوران ژاپنی شهر فرانکفورت آشنا کنیم. رستوران Kabuki، یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که از سال 1989 فعالیت خود را آغاز کرده و در این سال‌ها به موفقیت های بسیار زیادی رسیده است. آشپزخانه این رستوران به صورت اُپن است و تمامی غذاها در حضور مشتریان آماده می‌شوند. برای طبخ غذاها در این رستوران از بهترین گوشت، سبزیجات، ماهی و سایر مواد اولیه استفاده می‌شود تا غذاها بهترین کیفیت را داشته باشند.

منو رستوران Kabuki تنوع بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید از بین ده‌ها غذای خوشمزه موجود در منو یکی را به دلخواه سفارش دهید. دسرها و نوشیدنی‌های این رستوران نیز طعم بسیار خوبی دارند که تجربه کردن آنها در کنار غذای اصلی به شدت پیشنهاد می‌شود. رستوران Kabuki با امتیاز 4.6 خود، یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که طعم غذاهای آن را به هیچ عنوان نمی‌توانید فراموش کنید.

پیشنهاد مطالعه: جهت آشنایی با بهترین رستوران‌های ایرانی، لبنانی و دریایی در شهر دبی مقاله بهترین رستوران های دبی را مطالعه کنید.

آدرس رستوران Kabuki در گوگل مپ

Emma، جزو بهترین رستوران های فرانکفورت

Emma، جزو بهترین رستوران های فرانکفورت

یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت که می‌توانید تنوع بسیار بالایی از غذاها را با کیفیت بسیار بالا در آنجا میل کنید، رستوران Emma Metzler است. میزهای این رستوران به وسیله گلدان‌های بسیار زیبایی تزیین شده است و برای جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی از رشته لامپ‌های آویزان شده از سقف استفاده شده است. در رستوران Emma Metzler، یک فضای بیرونی نیز برای میل کردن غذا در روزهایی که هوا خوب است در نظر گرفته شده است.

اگر برای میل کردن شام به این رستوران مراجعه کردید، پیشنهاد می‌کنیم که غذای خود را در فضای بیرونی رستوران درحالیکه منظره‌ای از پل زیبای فرانکفورت در مقابل چشمان شماست میل کنید. رستوران Emma Metzler تنوع بسیار بالایی از غذاها را با کیفیت بسیار بالایی سرو می‌کنند که همین موضوع باعث رضایت بسیار بالای مردم از این رستوران شده است. بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، این رستوران دارای امتیاز 4.3 است.

رستوران Emma Metzler قطعا یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که می‌توانید برای میل کردن غذا با شریک زندگی خود به آن مراجعه کنید.

آدرس رستوران Emma Metzler در گوگل مپ

رستوران Apfelwein

رستوران Apfelwein

اگر به دنبال یک رستوران با حال و هوای رستوران‌های سنتی ایران هستید، رستوران Apfelwein یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. استفاده از تم یک دست قهوه‌ای و میزهای چوبی سنتی باعث شده که فضای این رستوران شما را یاد رستوران‌های سنتی ایران مانند عالی قاپو بیندازد. علاوه بر تم رستوران، استفاده از ظروف قدیمی و سنتی به دلنشین شدن هرچه بیشتر فضای رستوران Apfelwein کمک کرده است.

در این رستوران برای طبخ غذاها از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود که همین موضوع باعث کیفیت بسیار بالای غذاها شده است. یکی از بهترین غذاهایی که در رستوران Apfelwein سرو می‌شود، شنیسل است که طرفداران بسیار زیادی دارد. همچنین باید بدانید که گوشت گاو خورشتی رستوران Apfelwein که با سس مخصوص سبزیجات طعم گرفته است نیز جزو آن غذاهایی است که حتما باید امتحان کنید.

رستوران Apfelwein در بین مردم محلی و گردشگران بسیار محبوب است و بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده در پلتفرم‌های مختلف، امتیاز 4.5 را کسب کرده است. اگر برای بازدید از جاذبه های گردشگری فرانکفورت به این شهر سفر کردید، بد نیست که طعم غذاهای رستوران Apfelwein را امتحان کنید.

آدرس رستوران Apfelwein در گوگل مپ

رستوران Erno’s Bistro

رستوران Erno’s Bistro

در نگاه اول ممکن است این حس به سراغ شما بیاید که یک چنین رستوران کوچکی چطور می‌تواند در لیست بهترین رستوران های فرانکفورت قرار بگیرد. باید بدانید که یکی از مطرح‌ترین منتقدان فرانسوی نام رستوران Erno’s Bistro را در این لیست قرار داده است. این رستوران در عین حال که فضای کوچکی دارد، غذاهای بسیار باکیفیت و لذیذی را در یک محیط گرم و صمیمی به شما تقدیم می‌کند.

غذای مخصوص رستوران Erno’s Bistro، ماهی مخصوص است که طرفداران بسیار زیادی دارد و بر اساس آمار، اکثر افراد نسبت به طعم و کیفیت آن اظهار رضایت کرده‌اند. جالب است بدانید که به غیر از گردشگرانی که برای میل کردن غذا به این رستوران مراجعه می‌کنند، بقیه مشتریان رستوران Erno’s Bistro ثابت هستند و هر کدام از آنها در روزهای خاصی برای میل کردن غذا به این رستوران مراجعه می‌کنند.

نکته عجیب در خصوص رستوران Erno’s Bistro این است که در تعطیلات تابستان، تعطیلات آخر هفته و تعطیلات کریسمس این رستوران تعطیل است. صاحب رستوران Erno’s Bistro دلیل این موضوع را نبودن مشتریان ثابتش در شهر عنوان می‌کند. با این حال ماهی یکی از غذاهای مورد علاقه شما است و در شهر فرانکفورت نیز حضور دارید، رستوران Erno’s Bistro یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت برای میل کردن ماهی است.

آدرس رستوران Erno’s Bistro در گوگل مپ

سخن پایانی

در این مقاله تمام سعی خود را کردیم تا شما را با بهترین رستوران های فرانکفورت بر اساس ذائقه های متنوع آشنا کنیم. اگر در این شهر قرار دارید و قصد تجربه کردن بهترین طعم‌ها را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به رستوران های نام برده شده در این مقاله مراجعه کنید. همچنین اگر تجربه میل کردن غذا در هر یک از این رستوران‌ها را دارید، می‌توانید تجربه خود را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بهترین فست فودی شهر فرانکفورت کدام است؟

فست فودی Pizzeria 7 Bello را می‌توان به عنوان بهترین فست فودی و یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت معرفی کرد که می‌توان تنوع بالایی از انواع پیتزا را در آنجا میل کرد.

بهترین استیک فرانکفورت را کدام رستوران دارد؟

رستوران MainDinner یکی از بهترین رستوران های فرانکفورت است که بهترین استیک را در این شهر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کیفیت بالای استیک باعث شده که از این رستوران تحت عنوان پاتوق استیک‌دوستان یاد شود.

بهترین رستوران ژاپنی فرانکفورت کدام است؟

رستوران Kabuki را می‌توان به عنوان بهترین رستوران ژاپنی این شهر معرفی کرد که محبوبیت بسیار زیادی نزد مردم دارد. نکته جالب در خصوص این رستوران، آشپزخانه اُپن آن و طبخ غذاها در حضور مشتری است.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 5 تعداد کل امتیازات 1

رتبه صفحه شما:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا