اخبار گردشگری

پروژه توسعه بام نهاوند با اختصاص 400 میلیارد تومان

شهردار نهاوند از اجرای پروژه توسعه بام نهاوند با اختصاص 80 میلیارد تومان توسط شهرداری و 320 میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار خبر داد.

شهردار نهاوند گفت:

پروژه توسعه بام نهاوند با 400 میلیارد تومان اعتبار اجرا می‌شود.

مجید یوسفی‌نوید اظهار کرد:

در حال حاضر کار کارشناسی پروژه توسعه بام نهاوند در حال انجام است و برآورد اولیه برای اعتبار این پروژه 400 میلیارد تومان بوده که 80 میلیارد آورده شهرداری و 320 میلیارد تومان آورده سرمایه‌گذار است.

وی افزود:

بودجه شهرداری نهاوند در سال 1401، 80 میلیارد تومان و بودجه امسال شهرداری 164 میلیارد تومان است که اعتبار این پروژه دو برابر بودجه شهرداری در سال 1402 است و پس از اتمام کارهای کارشناسی این پروژه برای جذب سرمایه‌گذار فراخوان می‌زنیم.

یوسفی‌نوید تصریح کرد:

آسفالت راه‌های دسترسی بام نهاوند، تأمین آب، نگهداری و تأمین روشنایی این مکان باعث شده است که بام نهاوند به یک مکان امن گردشگری تبدیل شود و هیچ روزی این مکان خالی از گردشگر نیست.

وی با بیان اینکه بام نهاوند از ظرفیت‌های مهم گردشگری شهر است و گردشگران غیربومی هم از این مکان استقبال خوبی دارند، اضافه کرد:

در صورتی که پروژه توسعه بام نهاوند اجرا شود، در غرب کشور بی‌نظیر خواهد بود و با وارد شدن پروژه به فاز سرمایه‌گذاری، شهرداری نیز به صورت سود مشارکت وارد می‌شود.

به گفته یوسفی‌نوید، اجرای پروژه توسعه بام نهاوند شامل احداث شهربازی، سورتمه ریلی، تیرول، بانجی جامپینگ، تعادل هوایی یا رنجر، خانه کودک، رستوران و غیره است و همه امکاناتی که در حوزه تفریحی و گردشگری برای گروه‌های سنی مختلف جذبه خواهد داشت، در آن احداث خواهد شد.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا