اخبار گردشگری

4 دستگاه فلزیاب در شهرستان طارم کشف شد

به گفته فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، 4 دستگاه فلزیاب در شهرستان طارم کشف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ناصر حبیبیان، فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت:

در پی ارسال گزارش و پایش نیروهای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی شهرستان طارم در روستای گیلوان 4 دستگاه فلزیاب کشف و 7 نفر دستگیر شدند.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان افزود:

پرسنل این یگان با هماهنگی قضایی و همکاری نیروهای انتظامی در محل وقوع جرم حضور یافته و هفت متهم با هویت بومی در حین ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت:

پرونده قضایی عوامل دستگیر شده تشکیل و این موضوع از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.

حبیبیان بیان‌داشت:

پرونده قضایی هر هفت متخلف تشکیل و برای پیگیری موضوع و سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی شهرستان‌های مربوطه ارجاع شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان اظهار کرد:

تمام افراد متقاضی و اشخاص حقیقی و حقوقی، برای دریافت اعطای مجوز و خرید و فروش هرگونه فلزیاب می‌بایست از وزارت میراث‌فرهنگی، مجوز قانونی اخذ کنند و هرگونه فعالیت در حوزه تبلیغات، خرید و فروش برابر با دستور العمل‌های ابلاغی بدون هماهنگی وزارت متبوع و نظارت یگان حفاظت استان زنجان غیر قانونی بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

ترتیب ستاره‌های امتیازدهی از راست به چپ می‌باشد.
0 / 5 میانگین امتیازات 0 تعداد کل امتیازات 0

رتبه صفحه شما:

منبع
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا